ASTA-NET

NOWY KANAŁ W OFERCIE ASTA-NET

31.03.2017

Polsat Doku HD dołącza do oferty ASTA-NET specjalnie na prośbę Naszych Abonentów, jest już dostępny w Pakietach Wygodny, Wygodny HD oraz Super HD !!!

Polsat Doku to telewizja dla ludzi ciekawych świata - jego piękna, sekretów, problemów i tajemnic. Dla widzów zainteresowanych aktualnymi wydarzeniami oraz dla fanów historii. Miłośników zwierząt, podróży, technologii oraz wszystkiego, co niezwykłe, intrygujące, warte poznania, doświadczenia i odkrycia. W ofercie kanału będzie ponad 700 godzin najnowszych produkcji z całego świata w jakości HD.

Poruszane tu będą niewygodne i odważne tematy jak np. wyprodukowany przez Georga Clooneya i Stevena Soderbergha, wstrząsający dokument "Plac zabaw"  o pedofilskiej szajce handlarzy dziećmi, jak i również ujrzymy nowe spojrzenie na historię w świetle najnowszej technologii badań i odkryć. Doskonała seria "Święta wojna" opowiadająca historię kilkusetletniego konfliktu islamu z chrześcijaństwem pokaże z szerszej perspektywy współczesny problem terroryzmu.

POLECAMY !!