ASTA-NET

AstaGO – telewizja mobilna ASTA-NET

11.10.2016

Od października 2016 r. Klienci ASTA-NET posiadający telewizję i Internet, mają udostępnioną, nową, darmową usługę. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy lubią być na bieżąco i oglądać ulubione programy telewizyjne nie tylko przed telewizorem. Teraz wystarczy smartfon, tablet lub laptop i połączenie z Internetem. Rok po uruchomieniu narzędzia ASTA-NET wraz z firmą INSYS ulepszyli aplikację.

Za pośrednistwem darmowej aplikacji AstaGO dostępnej na Androida oraz na iOS można oglądać ponad 30 kanałów telewizyjnych. Aby korzystać z usługi należy ściągnąć darmową aplikację AstaGO, jednorazowo zalogować się jak do panelu eBOK cieszyć się ulubionym kanałami ogólnotematycznymi, sportowymi i filmowymi.

- Dzięki aktualizacji usługi AstaGO, szybko i sprawnie wdrożonej przez firmę Insys, nasi Abonenci mogą oglądać ulubione programy nie tylko przed telewizorem. Rozszerzenie oferty o telewizję na smartfonie, tablecie, czy laptopie okazało się strzałem w dziesiątkę. Wskazują na to statystyki notujące systematycznie powiększająca się liczbę klientów korzystających z usługi - mówi Monika Płatników, Kierownik Marketingu ASTA-NET.

Aby korzystać z telewizji mobilnej przez laptop, należy wybrać stronę internetową www.astago.pl i również zalogować się danymi jak do eBOK.​