ASTA-NET

#Widzisz Więcej Wszędzie – nowa kampania ASTA-NET

01.10.2016

W październiku wystartowała oferta skierowana do nowych i obecnych klientów. Jest ona kontynuacją kampanii Widzisz Więcej, prezentującej bogatą ofertę telewizji cyfrowej w ASTA-NET. Teraz dodajemy znacznie powiększone pakiety internetowe oraz nie lada gratkę – telewizję mobilną. 
#Widzisz Więcej Wszędzie to możliwość korzystania z telewizji ASTA-NET dosłownie wszędzie, a to za sprawą aplikacji AstaGO, która swoją premierę ma wraz ze startem nowej kampanii. 

Aplikacji AstaGO dostępna na Androida i na iOS umożliwia oglądanie ponad 30 kanałów telewizyjnych. Wystarczy pobrać aplikację AstaGO na swój smartfon albo tablet, lub przy pomocy laptopa przez www.astago.pl, zalogować jak do eBOK i oglądać ponad 30 kanałów telewizyjnych w tym również TV ASTA.
Abonenci ASTA-NET po zalogowaniu mają dostęp do:
- zdalnego zlecania nagrywania programów, jeśli posiada się dekoder z funkcją PVR,
- oglądania wybranych programów telewizyjnych z zamówionego pakietu. 
- możliwości ustawienia przypomnienia o audycjach,
- możliwości ustawienia listy ulubionych programów.
Klienci ASTA-NET mogą korzystać aplikacji AstaGO za pośrednictwem sieci internetowej, również poprzez prawie 3000 hotspotów. Wciąż rosnąca sieć darmowych punktów dostępu do Internetu to też hotspoty mobilne, zainstalowane w autobusach miejskich w Pile i w Wałczu oraz od niedawna w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowe w Pile. 

Przypominamy też, że od września udostępnione zostały nowe pakiety internetowe i wynoszą one 120, 200 i 500 Mb/s dla technologii GPON oraz 120, 200 i 250 Mb/s dla technologii HFC. Teraz, żeby zwiększyć prędkość swojego Internetu wystarczy wysłać SMS o treści TAK na numer 516 008 358.